30.06.14

Обращение к президенту П.Порошенко. Принято на Майдане в Киеве 29.06.2014 г.

                                    Пане Президенте!

Ми - українці, обрали (выбрали) саме Європейську модель розвитку суспільства (общества) і підтвердили свій вибір кров'ю патріотів.

Всі ми затамувавши подих і ледь стримуючи себе (затаив дыхание и едва сдерживая себя), споглядали за тим, як під час "перемир'я" гинули наші земляки. Ми гідно витримали відведений час (достойно выдержали отведенное время). Але чекати (ждать) надалі - неможливо. Народ України довів (доказал) і собі й цілому світові, що не дивлячись на перешкоди (несмотря на препятствия ) здатен досягати поставлених цілей. Лише декілька (несколько) місяців тому ми, об'єднані спільною метою (общей целью), побороли диктатуру та зробили крок на зустріч (сделали шаг навстречу) громадянському суспільству, демократії та європейським цінностям. 27 червня (июня) було підписано економічну частину Асоціації з Європеським Союзом. Саме заради підписання цього документу ми зібралися 21 листопада (ноября) 2013 року і затрималися (остались) на довгі місяці на Майдані Незалежності. Ми разом пережили страшну зиму, яка завершилася спільною перемогою (общей победой).

На нашому шляху до миру, спокою та процвітання, нова загроза. Ми маємо справу (имеем дело) з некерованою силою агресора. На території України йде війна. Визнайте (признайте) це!

Намагання окремих (попытки отдельных) європейських політиків нав'язати Україні переговори з терористичними організаціями, або посадити за стіл перемовин (стол переговоров) відвертих (открытых) ворогів демократичного руху України, таких як Шуфрич, Кучма і особливо Медведчук, який є кумом Путіна - це сигнал для українського суспільства.

У той час (в то время), як 23 патріоти загинули під час нав'язаного Україні перемир'я, бельгійські і французькі політики демонструють свою лояльність режиму Путіна, австрійські підписують угоду про будівництво (соглашение о строительстве) Південного потоку ("Южного потока"), пані Меркель лобіює (лоббирует) включення до складу (в состав) переговорної групи відвертого зрадника (открытого предателя) батьківщини Медведчука.

Майдан довів (доказал), що є цінності, які не продаються, і це саме загальнолюдські (общечеловеческие) цінності, головною з яких є гідність (достоинство). Тому такі дії деяких європейських політиків є приниженням «Революції гідності», що відбулась в Україні, приниженням людей, які брали в ній участь, та приниженням людей всього світу, які її підтримували (поддерживали). Саме тому, акцентуємо Вашу увагу (именно поэтому акцентируем Ваше внимание на том), що такі дії йдуть всупереч інтересам України і всієї української нації.

Від імені народу України, представники добровольчого батальйону "Донбас", батальйонів "Дніпро" та "Айдар", Рада сотень Майдану, Громадські спільноти Майдану звертаються до Вас з вимогою (обращаются к Вам с требованием):

-  Припинити (прекратить) перемир'я.
-  Запровадити воєнний стан (ввести военное положение).
-  Видати достатню кількість зброї (количество оружия) добровольчим батальйонам і дозволити їм здійснити заходи (предпринять действия) для знищення (уничтожения) терористів.
-  Виконати (выполнить) свої передвиборчі зобов'язання стосовно (касающиеся) соціального забезпечення та страхування життя бійців - учасників антитерористичної операції.
-  Вимагати від країн (потребовать от стран) Європейського союзу запровадження (введения) третього етапу санкцій проти Російської Федерації, як країни агресора, яка веде неоголошену (необъявленную) війну на знищення країни.

Ми, патріоти України, і надалі (и в дальнейшем) захищатимемо суверенітет та територіальну цілісність Української держави від зовнішнього (внешнего) агресора і внутрішнього ворога-зрадника.

Слава Україні! Слава героям Небесного батальйону!

Источник: http://censor.net.ua/n292077

Версия для печати


Рейтинг: 4.20 (проголосовавших: 5)
Просмотров: 16088

Добавить в закладки | Код для блога
Предварительный просмотр:
Сайт Марка Солонина
Обращение к президенту П.Порошенко. Принято на Майдане в Киеве 29.06.2014 г.
.

Уважаемые пользователи! Если в ходе ознакомления с данным материалом у вас появилось желание задать вопрос лично Марку Солонину, предлагаем воспользоваться страницей обратной связи.

2016
2013
2012
2011
Copyright Mark Solonin
Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на solonin.org
Отправить сообщение Марку Солонину