07.06.14

Киевская Русь ушла от Орды

7 июня 2014 г. П. Порошенко, избранный на внеочередных выборах президент Украины,  приступил к исполнению своих обязанностей. Ниже приведены фрагменты его выступления на торжественной церемонии в Верховной Раде:

 

Дорогі співвітчизники, від Львова до Донецька, від Чернігова до Севастополя !

Ми, українці, «живий вогник (огонек) у сім'ї європейських народів і діяльні співробітники європейської цивілізаційної праці". Так казав Іван Франко. "Стояти ногами й серцем на Україні, свої голови держати в Європі», - заповідав Михайло Драгоманов.

Повернення України до свого природного, європейського, стану було омріяне багатьма (было мечтой многих) поколіннями. Диктатура, що панувала останніми роками (господствовала в последние годы) в Україні, прагнула позбавити (стремилась лишить) нас цієї перспективи - народ повстав.

Переможна Революція гідності (победившая революция достоинства) змінила не лише владу. Країна зробилася інакшою. Іншими стали люди. Настав час невідворотних (необратимых) позитивних змін...

...  Я не хочу війни. Я не прагну помсти (не хочу мести). Хоча перед очима (глазами) - великі жертви, принесені українським народом. Я прагну миру і доб'юся єдності України. Тому розпочинаю свою роботу з пропозиції (с предложения) мирного плану.

Наполегливо (настоятельно) закликаю всіх, хто незаконно взяв до рук зброю (оружие), скласти її.
У відповідь (в ответ) гарантую, по-перше, звільнення від кримінальної відповідальності (освобождение от уголовной ответственности) тих, на чиїх руках не має крові українських воїнів та мирних людей. І тих, хто не причетний до фінансування тероризму.
По-друге (во-вторых) - контрольований коридор для російських найманців (наемников), які захочуть повернутися додому.
По-третє, мирний діалог. Зрозуміло (разумеется), що не зі «стрєлкамі», «абвєрамі», «бєсамі» чи іншою нечистю. Йдеться (речь идет) про діалог з мирними громадянами України. Навіть (даже) з тими, хто дотримується (придерживается) інших, ніж я, поглядів на майбутнє (на будущее) країни.

Сьогодні окремо (отдельно) хочу звернутися до співвітчизників з Донеччини та Луганщини.

Дорогие наши братья и сестры, сограждане!
Многие из вас уже успели ощутить на себе «прелести» правления террористов. Они, помимо мародерства и издевательства над мирными гражданами, привели и без того кризисную экономику региона на грань полной катастрофы. Но мы ни при каких обстоятельствах не оставим вас в беде.
Всенародные выборы Президента поставили жирный крест на мифе о якобы нелегитимной киевской власти. Этот миф посеян и взращен российской пропагандой и кланом Януковича, который предал Донбасс и ограбил его еще в большей степени, чем всю страну. Донецкой областью он безраздельно правил 17 лет. А теперь финансирует террористов. Именно он несет полную ответственность за политическую и социально-экономическую ситуацию, в которой оказался регион. И за безработицу, и за бедность, и за беженцев. И за убитых граждан, и за слезы матерей.

С чем я как Президент приеду к вам в самое ближайшее время? С миром. С проектом децентрализации власти. С гарантией свободного использования в Вашем регионе русского языка.
С твердым намерением не делить украинцев на правильных и неправильных. С уважительным отношением к специфике регионов. К праву местных громад (общин) на свои нюансы в вопросах исторической памяти, пантеона героев, религиозных традиций. С проработанным еще до выборов совместным проектом с нашими партнерами из Евросоюза по созданию рабочих мест на Востоке Украины. С перспективой инвестиций, с проектом программы по экономической реконструкции Донбасса.

Сегодня нам нужен легитимный партнер по диалогу. Говорить с бандитами мы не будем. А действующие местные депутаты уже никого не представляют. И мы готовы огласить досрочные местные выборы на Донбассе. Такий мій мирний план для Донбасу та всієї країни...

...Слово генерал має асоціюватися не зі словом «корупція», а зі словом «герой»...

...Я використаю (использую) свій дипломатичний досвід (опыт), щоб забезпечити підписання міжнародного договору, який прийшов би на заміну Будапештському меморандуму. Такий договір має надати прямі та надійні гарантії миру та безпеки (безопасности) - аж до (вплоть до) військової підтримки (поддержки) в разі загрози територіальній цілісності. Будь-який агресор на кордоні України має згадати (должен помнить) Євангельську мудрість: хто з мечем прийде, той від меча і загине!

Громадяни України не зможуть відчувати блага миру та безпеки, доки ми не врегулюємо наші відносини з Росією. Росія окупувала Крим, який був, є і буде українським. Вчора під час зустрічі в Нормандії я саме так і сказав Президенту Путіну - Крим є українським. І крапка. (И точка) Ні з ким не може бути компромісу в питаннях (в вопросах) Криму, європейського вибору і державного устрою. А все інше повинно (должно) обговорюватися і вирішуватися за столом переговорів...

...Реформа щодо децентралізації розпочнеться вже цього року змінами до Конституції. Нові повноваження отримають (полномочия получат) новообрані місцеві Ради. Але Україна була, є й буде унітарною державою. Марення (бредовые фантазии) про федерацію не має ґрунту в Україні.

Важливою частиною суспільного запиту на повне перезавантаження влади (общественного запроса на полную перезагрузку власти) є дострокові (досрочные) вибори парламенту. Давайте будемо відвертими. Чинний склад цього шановного зібрання не відповідає настроям суспільства (действующий состав этого уважаемого собрания не соответствует настроениям общества). Бо воно суттєво змінилося у 2012 році. А жити по-новому означає не нехтувати (не пренебрегать) волею народу...

... Справедливий розподіл національного багатства - це нагальна вимога часу (насущное требование времени). Але перш ніж національне багатство ділити, його треба примножити...

... Але ми й досі пасемо задніх (плетемся в хвосте). Чому? Тому що на відміну (в отличие) від нас країни європейської спільноти побудували (построили) економіку вільної конкуренції. Нових ідей, ділової ініціативи, наполегливої праці (упорной работы), постійного самовдосконалення (самосовершенствования). Так буде і в Україні.

Але для цього треба знищити (уничтожить) корупцію. Нам потрібен загальнонаціональний (общенародный) антикорупційний пакт між владою та народом. Суть його проста: чиновники не беруть, а люди - не дають. Ми не зможемо змінити країну, якщо не змінимо себе, своє ставлення до власного (собственного) життя і до життя цілої держави...

...Європейський вибір України - це серце нашого національного ідеалу... Угоду (соглашение) ж про асоціацію ми розглядаємо лише як перший крок (шаг) до повноправного членства України в ЄС. Ніхто не має права вето на європейський вибір України...

... Нас уже ніхто не оберне в рабів криміналу та бюрократії, в прислужників колоніальної влади. Нас підтримує (поддерживает) цілий світ. За останні три дні я мав можливість пересвідчитись (убедиться) в цьому. Навколо (вокруг) ідеї незалежності, свободи, гідності (достоинства), правової держави, європейської інтеграції об'єдналася вся Україна і все світове (мировое) українство...

... Ми - народ, що був одірваний (оторванный) від своєї великої Батьківщини Європи - повертаємося до неї. Остаточно і безповоротно.

Мир нам!
Нехай нас благословить Господь!
Слава Україні!

********************************************************************************
P.S.   

По данным Левада-центра, 71 процент россиян негативно относится сейчас к Соединенным Штатам Америки, из них 31 процент высказал крайне негативную точку зрения. Хорошее отношение к США продемонстрировали только 18 процентов, при том, что год назад симпатизировал Америке 51 процент россиян, а еще в январе этого года - 43 процента.

Ухудшилось и отношение к странам Евросоюза. На сегодня симпатию к ЕС проявляет ровно четверть (25 процентов) граждан РФ, негативно относятся к нему 60 процентов. Год назад все было с точностью до наоборот: неприязнь испытывали 23 процентов, а добрые чувства - 61 процент.

Напротив, выросла симпатия россиян к Китаю - с 62 процента в прошлом году до 77 процентов сейчас.

"Дан приказ. Ему - на Запад. Ей - в другую сторону..." (с)Источник: http://censor.net.ua/r288929

Версия для печати


Рейтинг: 4.44 (проголосовавших: 9)
Просмотров: 35413

Добавить в закладки | Код для блога
Предварительный просмотр:
Сайт Марка Солонина
Киевская Русь ушла от Орды
Ми - народ, що був одірваний (оторванный) від своєї великої Батьківщини Європи - повертаємося до неї. Остаточно і безповоротно.

Уважаемые пользователи! Если в ходе ознакомления с данным материалом у вас появилось желание задать вопрос лично Марку Солонину, предлагаем воспользоваться страницей обратной связи.

2016
2013
2012
2011
Copyright Mark Solonin
Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на solonin.org
Отправить сообщение Марку Солонину