10.12.13

Сверяя свой шаг с Ильичем

Майдан-2. Итоги

Читать полный текст материала

Версия для печати


Комментарии:
0
Николай Ефанов - nikolay-efanov: 29.12.13 20:29

Привлечь к ответственности бандитов, нападавших на активистов и журналистов. Их единицы, нас -миллионы.

Расследовать действия Беркута.

Требования Майдана:

Продолжить пикетирование резиденций власть имущих.

Начать антикоррупцинное расследование на всех уровнях: администрация президента, Азаров и т.д.

Формируется единая команда всех оппозиционных сил. 2014 станет годом нашей победы. Мы боремся за будущее наших детей, за европейскую репутацию Украины.

 

 

0
Николай Ефанов - nikolay-efanov: 29.12.13 21:15

Турчинов: Майдан как вулкан - может спать, может и проснуться.

Огласил текст Манифеста Майдана.

1. Освобождение арестованных и амнистированных.

2. Увольнение всех виновных в нападениях на Майдан, начиная с Захарченко.

3. Ликвидация "Беркута", запрет на использование ВВ против мирных акций.

4. Отставка правительства Азарова. Создание технического правительства.

5. Реальные переговоры власти и Майдана.

6. Создание органа для подготовки новой конституции.

7. Доведение идей Майдана до всех граждан.

8. Гражданский контроль завсеми ветвями власти. Требования в изменению всех органов власти в соответствии  с практикой демократических государств.

Это очень краткое изложение в переводе с украинского. Кто найдёт и выложит полный текст - молодец!

+72
- : 30.12.13 03:45

Ми, учасники Народного віча, громадяни України, які зібралися сьогодні на Майдані Незалежності:

усвідомлюючи, що Україна є європейською державою, українці є європейською нацією і готові відстоювати європейські цінності, зокрема, права та свободи людини, демократію, верховенство права, рівність усіх перед законом,

констатуючи, що нинішній Майдан демонструє силу мирного протесту, хоча двічі зазнав спроб силового розгону,

підкреслюючи, що Майдан є одним із найтриваліших та наймасовіших протестів в  сучасній європейській історії з вимогами дотримання прав людини, її свободи та гідності,

усвідомлюючи, що мільйони українців, які вийшли впродовж останнього місяця на майдани по всій Україні, показали, що вони прагнуть змін та готові до розбудови національної держави на основі європейських цінностей, поєднуючи їх з традиційними цінностями українського народу,

усвідомлюючи, що нинішня політична система, яка призводить до  узурпації  всієї влади в країні однією людиною, – привела державу до глибокої економічної та політичної кризи,

прагнучи до побудови такої системи влади, за якої на вершині інтересів держави має нарешті опинитися не чиновник, не олігарх, а проста людина, її гідність та добробут, її права та можливості для безперешкодної самореалізації в Україні, незалежно від політичних чи релігійних поглядів, мови спілкування,

усвідомлюючи необхідність нашого єднання та координації нашої роботи для творення змін і нової України,

Ми, учасники Народного віча, закликаємо всіх, хто хоче змін в країні, разом працювати або долучитися до лав Всеукраїнського об’єднання «Майдан» заради досягнення наступних цілей:

I. У КОРОТКОТЕРМІНОВІЙ ПЕРСПЕКТИВІ МИ СПІЛЬНО МАЄМО ДОМОГТИСЯ:

1. Звільнення та реабілітації всіх заарештованих за участь в акціях протестів, припинення репресій, терору, погроз, морального та фізичного тиску на учасників мирного спротиву, звільнення всіх політичних в’язнів.

2. Відставки та притягнення до відповідальності всіх високопосадовців, у тому числі міністра Захарченка, які відповідальні за організацію кривавого розгону студентів в ніч на 30 листопада на Майдані Незалежності, побиття активістів та журналістів під стінами Адміністрації Президента 1 грудня 2013 року. До відповідальності мають бути притягнені не лише замовники, а й безпосередні виконавці з числа рядових бійців спецпідрозділів МВС.

3. Ліквідації спецпідрозділу «Беркут», як формування, що повністю дискредитувало себе своїми діями. Заборони використання військовослужбовців Внутрішніх військ для силової протидії мирним масовим акціям протесту.

4. Відставки уряду М.Азарова та формування нової проєвропейської більшості в парламенті. Ця більшість має сформувати новий технічний Кабінет Міністрів, завдання якого - вивести країну з системної кризи, забезпечити підписання Угоди про Асоціацію з ЄС, а також гарантувати проведення чесних виборів президента та парламенту.

5.  Початку реальних, а не імітаційних переговорів між владою та Майданом з метою формування пакету рішень, які були б спроможні зняти гостроту політичної кризи і створити підвалини для подальшої  нормалізації ситуації в країні. Для цього Рада ВО «Майдан»  сформує повноважну делегацію, яка матиме мандат Майдану на ведення переговорного процесу з владою.

6. Утворення представницького органу установчої влади для підготовки нової Конституції України. До її ухвалення — необхідно тимчасово повернутися до редакції Конституції 2004 року, яка була нелегітимно скасована, а президент внаслідок цього незаконно і неконституційно отримав додаткові конституційні повноваження.

Це  — легітимний шлях вирішення глибокої  політичної та економічної кризи в Україні, який передбачає проведення дострокових парламентських виборів на пропорційній основі з відкритими списками.

7. Донесення ідей Майдану до громадян України, поширення діяльності Майдану у всіх регіонах України, забезпечення більш ширшої комунікації та інформування мешканців Сходу та Півдня України про цілі та завдання нашої організації. 

8. Становлення на основі місцевих та регіональних осередків ВО “Майдан” мережі самоорганізації громадян, яка забезпечить:

  • громадський контроль за діяльністю органів влади та самоврядування;
  • ідентифікацію проблем місцевого розвитку та консолідацію громадян на їх вирішення;
  • рекомендації на посади в органи влади та самоврядування чесних, компетентних та ініціативних фахівців, надання їм громадської підтримки;
  • підготовку суспільства до формування професійних та відповідальних органів влади та самоврядування.

ІІ. У  СЕРЕДНЬОСТРОКОВІЙ ПЕРСПЕКТИВІ МИ СПІЛЬНО МАЄМО ДОМОГТИСЯ:

1. Підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом включно з глибокою та всеосяжною зоною вільної торгівлі.

2. Запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом для українських громадян. Двері до ЄС мають бути відкриті для всіх українців, хто хоче вільно подорожувати, а не лише для обраних чиновників.

3. Недопущення зовнішньополітичного бартеру стратегічних інтересів України на тактичні економічні бонуси з боку Росії, запобігання втягуванню України у Митний/Євразійський союзи.

Скасування тих домовленостей з Росією, що досягнуті ціною відмови від європейської інтеграції України та підривають суверенітет держави.

4. Запровадження персональних міжнародних санкцій проти посадових осіб, причетних до застосування сили проти мирних демонстрантів, політичних репресій, порушення прав і свобод людини в Україні. Ці заходи мають включати в себе заборону на в’їзд, замороження активів таких осіб, перевірка джерел походження коштів та власності, розміщених за кордоном, повернення пограбованого до України.

5. Забезпечення розробки, проведення загальнонаціонального обговорення та затвердження системного Плану змін в країні «Європейська Україна», здійснення якого забезпечить у стратегічній перспективі вступ України до Європейського Союзу.

6. Забезпечення проведення чесних, прозорих та демократичних президентських, парламентських виборів та виборів до органів до місцевого самоврядування, які є легальним шляхом для зміни влади в країні. 

ІІІ. У ДОВГОСТРОКОВІЙ ПЕРСПЕКТИВІ МИ МАЄМО СПІЛЬНО ДОМОГТИСЯ:

1. Реалізації закладеної в Конституції, але так і не досягненої наразі цілі побудови в Україні демократичної, правової держави з соціально-орієнтованою економікою, що вважає забезпечення фундаментальних прав людини своєю первинною та ключовою функцією, унеможливлення узурпації влади та зловживання нею.

2. Ухвалення нової Конституції України, що відображала б новий, якісно  усвідомлений суспільний договір між державою і громадянами,  з метою забезпечення демократії, суспільної довіри  та верховенства права, відновлення балансу між гілками влади, посилення місцевого самоврядування.

3. Децентралізації влади, надання реальних повноважень органам місцевого самоврядування, включно зі створення ними повноцінних виконавчих органів, обмеження повноважень призначуваних президентом місцевих державних адміністрацій лише контрольними функціями,  забезпечення умов для розвитку місцевих громад через децентралізацію державних фінансів.

4. Докорінної зміни Кабінету Міністрів України, перетворення його в орган, який аналізує, розробляє та впроваджує державну політику, відповідає за ефективне служіння суспільству всієї системи органів виконавчої влади.

5. Відновлення правосуддя шляхом змін законодавства про судоустрій та люстрації суддів, причетних до неправосудних рішень, притягнення до кримінальної відповідальності працівників правоохоронних органів, силовиків, суддів, чиновників, причетних до здійснення політичних репресій в Україні, організації провокацій проти мирних демонстрантів.

6. Докорінних реформ правоохоронних органів, включаючи скорочення їхньої чисельності та обмеження функцій відповідно до європейських стандартів із одночасним підняттям професійного рівня  їх працівників, та відповідного грошового утримання. Ситуація, за якої кількість прокурорів в Україні є найвищою в Європі, а чисельність міліції перевищує чисельність армії, має відійти в минуле.

7. Проведення реформи освіти із обов’язковим впровадженням курсу громадянської освіти та прав людини в освітній процес.

***

Ми – за реальні та ефективні перетворення в країні, які мають відбуватися на основі європейських цінностей та стандартів. Ми прагнемо змінити не політиків біля керма держави, а всю нинішню систему влади, яка наскрізь прогнила через тотальну корупцію, відсутність поваги до громадянина та його прав.

Ми свідомі, що шлях досягнення запропонованих змін буде тривалим та непростим. Але лише він веде нас до створення нової країни з новими правилами гри, дотримуватися яких під тиском Майдану і під його контролем будуть всі: від звичайних громадян до президентів та представників великого бізнесу.

Лише такий шлях, який ми маємо пройти разом, гарантує успіх Україні  та втілення в життя ідей Майдану.

+8
shimon - shimon: 31.12.13 01:06

Спасибо! С возвращением!

+16
Николай Ефанов - nikolay-efanov: 30.12.13 15:49

Спасибо!

-24
- : 31.12.13 08:11
Комментарий удален
+16
- : 31.12.13 09:16

А некоторым, владеющим русским языком столь виртуозно, что персонажи Зощенко нервно кушают в углу пирожные, стоило бы высказывать мысли на своём родном - но только если бы у них имелось нечто, что хотя бы с большой натяжкой можно было принять за мысли.

Моих сторонников кстати здесь на сайте нет к сожалению. И на "Майдане" - тем более нет. Совсем. Но на московских улицах (см. ниже коммент Николая Ефанова) их ещё меньше.

Интересно. Слово "предатели" вставлено в контекст так, как будто это что-то плохое.

Волк между прочим благородный зверь. За что его так??

Предатели, и ваших и наших - это как???

А кто такой суржик? похоже на "ёжик"... тоже зверёк какой-нибудь?

 

+8
shimon - shimon: 31.12.13 09:26

Суржик - смесь пшеницы и ржи. Так называют смесь русского и украинского, на которой говорят многие в Восточной Украине. Не знаю, почему товарищ решил, что Вы пишете на суржике.

Еще меньше, чем совсем - хорошо сказано.

+16
- : 31.12.13 09:35

Уважаемый Шимон, угадайте, знала я что такое суржик или нет? до трёх раз.

0
shimon - shimon: 31.12.13 09:50

Извиняюсь. Я-то из Харькова, а в России не все знают, думаю.

+14
Николай Ефанов - nikolay-efanov: 31.12.13 14:37

Этому троллю даже не хватило ума понять, что приведён документ на чистом украинском языке.

+16
URA - tsusima05: 30.12.13 13:42

Зато,   в носу ковыряться и ногти грызть не запретили. Хоть какая-то, но - свобода действий=)

Не фальшивка ли это?

+16
Константин - holic: 30.12.13 16:50

Нет. Снято з балкона Верховной Рады, в день, когда он держал доклад о событиях начала Майдана...

+24
URA - tsusima05: 30.12.13 17:00

Ну, тогда, все-таки можно признать в нем вполне культурного человека=)
Те вещи, на которые я указал,  ему прописаны не были=)

+16
Николай Ефанов - nikolay-efanov: 30.12.13 20:47

Украина: "автомайдан" привез к резиденции Януковича гроб

http://www.bbc.co.uk/russian/international/2013/12/131229_ukraine_auto_protest.shtml

+32
Вадим - vadim-astanin: 30.12.13 22:17

В Волгоград вводят внутренние войска?

 

http://t.co/cvp8qbyil7

 

Полиция начала масштабную антитеррористическую зачистку в городе:

 

http://lifenews.ru/news/124888

+22
Николай Ефанов - nikolay-efanov: 30.12.13 23:28

 Будет отработана абсолютно вся имеющаяся в распоряжении силовиков оперативная информация, проведена проверка по всем вероятным адресам, где могут скрываться участники незаконных преступных групп и лица, им сочувствующие...

Выходит, всё знали, но придерживали информацию до нужного момента?

Боюсь, отыграются на приезжих с С.Кавказа и отрапортуют.

+30
Семен - semen-izdali: 31.12.13 11:44

Это все играет минимальную роль. Деньги террористам понадобились, заплатят и в Сочи будет все спокойно.

+8
Alex - alexmf: 31.12.13 00:35

Прошу прощения - давно здесь не был и мог пропустить. На "Дожде" говорили, что на последнем вече собирались то ли объявить, то ли потребовать всеобщую забастовку. Это произошло или нет? В приведенном уважаемой Дарьей тексте (спасибо, Дарья) я ничего такого не нашел.

0
shimon - shimon: 31.12.13 01:05

В тексте, приведенном ув. Дарьей, содержатся требования к руководству Украины. Вряд ли всеобщая забастовка может быть среди них :-)

+8
Alex - alexmf: 31.12.13 01:19

Вы, конечно, правы, уважаемый Шимон. Но, возможно, вне этого документа, прозвучал призыв к ней, всеобщей забастовке?

+8
Николай Ефанов - nikolay-efanov: 31.12.13 02:19

Я внимательно слушал все выступления, но о забастовке не слышал.

+8
Alex - alexmf: 31.12.13 03:08

Спасибо, уважаемый Николай. Значит опять не прокатило. А жаль.

0
Николай Ефанов - nikolay-efanov: 31.12.13 14:39

Я думаю, что в плане стоит, но акции проводятся в определённом порядке.

+16
Николай Ефанов - nikolay-efanov: 31.12.13 02:22

Посмотрел сейчас опрос жителей Москвы, сделанный Мумином Шакировым (РС). Кроме одной женщины, заявившей, что народ прав, поскольку не выступает за то, чего не хочет, все остальные или плевать хотели или относятся резко отрицательно.

+48
URA - tsusima05: 31.12.13 13:35

Вот и подарок Путину к Новому Году подоспел:

 Британская газета The Times назвала президента России Владимира Путина "Человеком года на международной арене"

Издание отмечает особую роль российского лидера в урегулировании сирийского конфликта, политику в решении украинского вопроса, а также участие российского президента в судьбе  американца Эдварда Сноудена.

"Владимир Путин придал России былую силу", - считают журналисты The Times

Подробнее: http://www.vpk-news.ru/news/18716

Также, Путин признан и пиарщиком года:

 «На протяжении многих лет Путин проделал много пиар-трюков, он чертовски хорош в этом и снова доказывает, что является блестящим тактиком по связям с общественностью», — резюмирует издание.
 http://www.gazeta.ru/politics/news/2013/12/24/n_5839385.shtml

+16
Михаил - mikhail-rom: 31.12.13 14:20

Не пора ли объединиться газете "The Times" с газетой "Завтра" в единый, как теперь говорят, медиахолдинг? И названия обеих газет схожи, и политические пристрастия.  Редактором поставить Проханова или Шевченко...

+24
URA - tsusima05: 31.12.13 14:32

Это точно.

"И – боже вас сохрани – не читайте до обеда советских газет."

А какие читать - британские что ли?

+44
Андрей - 9682256: 31.12.13 17:53

А какие читать - британские что ли?

Я вот решил почитать. Британские. В оригинале.

Набрал в Googlе "the times magazine man of the year 2013". Терзали меня смутные сомнения, но такого результата не ожидал даже я. Итак:

Person of the year 2013 - Pope Francis. The peoples Pope.

The shortlist:

No 2 - Edward Snowden. The dark prophet.

No 3 - Edith Windsor. The unlikely activist.

No 4 - Bashar Assad. The lethal tyrant.

No 5 - Ted Cruz. The barn burner.

http://poy.time.com/

+16
Николай Ефанов - nikolay-efanov: 31.12.13 18:33

А где ж Наше Всё, он же Титан Сортирных Расправ и Обрезаний, Чтоб Не Выросло?

+48
Андрей - 9682256: 31.12.13 19:03

А где ж Наше Всё

Вот и я о том же. Дальнейшие поиски привели к

http://www.thetimes.co.uk/tto/news/world/europe/article3960759.ece

Не "Человек года" а "Международный человек года",

не в "Times" а в "Times of London",

да и судя по первым двум абзацам  - материал Путину скорее в минус!

Но для "Новостей ВПК" это же мелочи, правда??? 

+16
Николай Ефанов - nikolay-efanov: 31.12.13 19:45

Браво за оперативное расследование! Вот так!

+16
Alex - alexmf: 01.01.14 03:15

...не в "Times" а в "Times of London"...

Ну просто как в анекдоте, уважаемый Андрей" "Не Мерседес, а  Запорожец, не в лотерею, а в преферанс и не выиграл, а проиграл" :=)

С Наступающим всех!

+24
Николай Ефанов - nikolay-efanov: 31.12.13 22:26

Спасибо!

+8
Михаил - mikhail-rom: 31.12.13 19:09

Уважаемый Андрей! Газета "The Times" и  приложение к ней  "The Times Magazine" - это всё-таки  разные издания.

Газета "The Times" действительно назвала Путина "человеком года" :

 

http://www.thetimes.co.uk/tto/news/world/europe/article3960759.ece

Так что не читайте за обедом ни советских, ни британских газет. :-)

+24
Андрей - 9682256: 31.12.13 19:22

Уважаемый Михаил!

  Мне просто захотелось посмотреть на эту статью своими глазами, а не глазами "ВПК". В иностранной прессе я не разбираюсь совсем, то есть абсолютно. Однако  vpk-news.ru, по моему мнению, хотело донести до своих читателей мысль, что Запад прямо-таки захлебывается от восторга по нашему Несменяемому.

Действительность, как всегда, несколько иная.

+8
Михаил - mikhail-rom: 04.01.14 20:12

Хорошее резюме к разговору о "человеке года":

http://www.echo.msk.ru/blog/ym4/1231620-echo/

0
Андрей - 9682256: 04.01.14 20:58

Спасибо Михаил!

Резюме действительно +100500!!!

+24
Семен - semen-izdali: 31.12.13 15:08

Все в истории повторяется. В виде фарса. И Асад с иранскими аятоллами не Гитлер с Германией. Но и новый "Мюнхен" и с одним и с другим тоже фарс. Не хочет запад воевать, как и в 1938-м. И ничего не решено ни в Сирии, ни в Иране. А, когда Иран будет с ЯО, будет поздно. Вон как с Северной Кореей нянькаются, когда там есть хочется.

+8
Николай Ефанов - nikolay-efanov: 31.12.13 18:29

Ллойд-Джордж восхищался Гитлером. Рузвельт ценил Сталина. Все задним умом крепки.

+114
Вадим - vadim-astanin: 31.12.13 21:04

Да будь сейчас 1939 год, "Таймс", "Форбс" и др. признали бы самым значительным человеком года Адольфа Гитлера. Так бы и написали: "За последние годы Адольф Гитлер проявил себя сильным и дальновидным политиком. Начав с присоединения Рурской области, он последовательно двигался от победы к победе, завершив наступление победоносным броском на Польшу. Отвергнув несправедливый Версальский договор, он придал Германии новый импульс, вывел страну на передовые позиции в Европе, восстановил её вооружённые силы и вернул Германии былую силу. Заключив соглашение в Мюнхене, он показал себя блестящим тактиком в пиар-акциях, а проведение Олимпиады в 1936 году доказало, что он чертовски хорош в деле продвижения национальных германских идей на международной арене".

 

Ничто быстрее не погубит демократию чем такие газеты и такие "журналисты".

+22
Михаил - mikhail-rom: 31.12.13 19:11

"Вторая древнейшая", что Вы хотите...

+22
Семен - semen-izdali: 31.12.13 20:28

И безработицу ликвидировал....... И не только ее. Смотрят на все через розовые очки, и не хотят посмотреть в зеркало.

+22
Павел - pavgod: 01.01.14 22:28

Как говорилось в старину

На зеркало нечего пенять...

Добавлю свою сентенцию

Немцам понадобилось проиграть 2 (две) мировые войны и потерять 25% территорий, чтобы научиться жить в 5-ти государствах.

Стоило бы задуматься и не повторять поход "по граблям". Эпоха "великих и могучих" закончилась лет 100-200 тому назад.....

+8
Николай Ефанов - nikolay-efanov: 31.12.13 19:00

Евромайдан почтил минутой памяти погибших в волгоградских терактах

http://lb.ua/news/2013/12/30/250583_evromaydan_pochtil_minutoy_pamyati.html

-----------------------------------------------------------------------------

Сторонников донецкого Евромайдана вызывают на допрос в налоговую

http://lb.ua/news/2013/12/31/250591_storonnikov_donetskogo_evromaydana.html

Если Вы хотите оставить комментарий, пожалуйста, зарегистрируйтесь.

Copyright Mark Solonin
Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на solonin.org
Отправить сообщение Марку Солонину