07.04.14

Сепаратисткий мятеж на Донбассе начат

.

Читать полный текст материала

Версия для печати


Комментарии:
+12
Денис - denbc: 13.04.14 22:10

В Луганську ФСБ зірвала домовленості між владою і сепаратистами

Терористи, що захопили приміщення СБУ в Луганську, були готові підписати меморандум щодо цілісності держави, але переговори зірвали агенти ФСБ

Про це Еспресо.TV повідомили власні джерела (источники) в Луганську.

За даними джерел, загарбники Управління СБУ це переважно громадяни України і вони були готові до домовленостей з владою. 

Був укладений і готовий до підписання текст меморандуму, але агенти ФСБ, що опинилися серед луганських сепаратистів зірвали домовленості в останній момент.

+42
Денис - denbc: 13.04.14 22:10

Марина Хайба СРОЧНО!!!!!!!!!
Dmitry Nemchenko
"ВНИМАНИЕ! ВАЖНО! У меня на кухне сидит мой друг, который разговаривал непосредственно с одним из лидеров сепаратистов на востоке. Они его ошибочно приняли за своего и рассказали план дальнейших действий. АКСЁНОВ подал идею не вторгаться в Украину из России, а под видом жителей крыма, а на самом деле росийские войска (зелёные человечики) с територии Крыма пробираться и вступать в ряды "АРМИИ юго-востока" и таким образом создавать ВНУТРИУКРАИНСКИЙ конфликт и не подставлять росию напрямую".
РЕПОСТ, чтоб попало силовикам. Дай Бог чтоб они были в курсе.

+44
Анатолий Протопопов - anatoliy-protopopov: 13.04.14 22:40

Спасибо, конечно, но это сейчас уже секрет полишинеля. В качестве юридически веского доказательства ваше сообщение непригодно, а сама идея уже общеизвестна. Ситуация утратила всякие остатки сходства со стихийным народным восстанием, и однозначно воспринимается как спецоперация.

+20
Семен - semen-izdali: 13.04.14 22:46

воспринимается как спецоперация

Адекватными людьми.

 

+16
Денис - denbc: 13.04.14 22:40

Зорян Шкиряк 2 часа назад

Зі Слов,янська вирвалися. Коротко. Мрак. Атмосфера в місті як в кіно про другу світову. З повною відповідальністю заявляю, що там відбулася спецоперація ГРУ. Місто заблоковане сепаратистами з усіх сторін. Місцева влада - саботажники, зрадники і посіпаки злочинців. Блок-пости сепаратистів в два ешелони. Перший - це похилі люди, жінки з іконами і т.д. За ними відверті гопники, в шоломах, з бітами, пістолетами. Прикро, але багато просто отруєних російською пропагандою людей. Є п,яні і зовсім не адекватні. А от за периметром цих блок-постів і барикад, фактично, регулярна армія. "Зелені чоловічки", терористи в десантних камуфляжах спокійно розгулюють з автоматами, гранатометами, кулеметами. Агресія через край. Не дивляться ні на жінок, ні на старих. Обшукують, б,ють. Одним словом, загарбники, варвари (я говорив про це в прямому включенні на Еспресо ТБ). Складність антитерористичної операції може полягати в тому, що можуть бути випадкові жертви. Тому, не все так просто як уявляється . Я міг собі уявити, що може бути так, але такого відвертого фашизму і бандитизму в Україні не уявляв. Щоб ви розуміли, наші авто сепаратисти обшукували шість разів. Для того, щоб пройтись по місту приходилося ховати машини і натягати шарфи до вуха й піднімати коміри, бо ми постійно здавалися підозрілими для бойовиків... Якийсь анріал... Втім, ми мали змогу спілкуватися з багатьма мешканцями. Налякані, розгублені, але вони - проти сепаратистів. Вони проти окупантів. Отже, не втрачаємо надію. З людьми потрібно працювати. Скажу відверто, в Києві все виглядає "картинкою", а коли потрапляєш сюди розумієш, що це інша, страшна реальність. Наразі, ми в Краматорську. Сіли перекусити. Тут також ГРУшники захопили місцевий відділ міліції, СБУ та міськвиконком, але наразі їх утримують лише фанатично налаштовані мешканці та гопота, їх не багато. Тому, ситуація в Краматорську значно спокійніша, 
паніки та суєти як у Слов,янську не відчувається. Їдемо далі. Хочу проїхати всю Донецьку область до Маріуполя, щоб знати і розуміти повну картину того, що тут відбувається. Але один висновок вже не викликає сумнівів - це Кремль, ФСБ, ГРУ. Тримаємося і боремося за єдність і соборність України! І жодних сумнівів, вони нас не розколять, ми переможемо! Намагатимуся повідомляти і надалі.

 

+12
Денис - denbc: 13.04.14 22:52

Евросоюз потребует от Путина выполнить два условия по Украине, - Сикорский

Евросоюз даст общий ответ на письмо президента России Владимира Путина к лидерам 18 стран Европы по ситуации в экономике Украины.

Об этом заявил министр иностранных дел Польши Радослав Сикорский, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Глава Еврокомиссии предложил, чтобы ЕС предоставил согласованный, общий ответ на письмо Путина к нескольким лидерам, в том числе и нашего президента. Считаю, что это - хорошая идея. Он также попросил нас, министров иностранных дел, чтобы мы подготовили тезисы этого ответа и мы намерены это сделать", - заявил Сикорский.

Он добавил, что общий ответ российской стороне передаст глава Еврокомиссии Жозе Мануэль Баррозу или президент Европейского совета Герман Ван Ромпей.

По мнению Сикорского, в этом ответе должны прозвучать два мнения: во-первых, Россия должна признать украинское правительство, во-вторых, согласовать с ним справедливую рыночную цену на газ и условиях транзита российского газа через Украину в страны ЕС.

Как известно, РФ Владимир Путин направил письмо лидерам европейских стран, которые закупают в России газ, в связи с критической ситуацией вокруг Украины.

0
Денис - denbc: 13.04.14 23:17

У Запоріжжі почалися сутички між патріотами і сепаратистами
Насколько я помню, в Запорожье сутычек еще не было... Это вроде первые...

0
Анатолий Протопопов - anatoliy-protopopov: 13.04.14 23:13

Ссылка не открывается.

0
Денис - denbc: 13.04.14 23:19

Попробуйте теперь

+12
Oleg - polkovnik: 14.04.14 03:10

А сколько уже ввезли? Не, злости не хватает, украинцы, закрывайте границы, вводите визовыйн режим. Тогда все россияне на вашей территории без виз ПРЕСТУПНИКИ!

Вы ещё не поняли с какими подонками имеете дело?

Ну-ну, доиграетесь.

+8
shimon - shimon: 14.04.14 03:19

Давно уже доигрались, кажется.

+8
Galina - galaf: 14.04.14 13:11

Добрехались. 

Если Вы хотите оставить комментарий, пожалуйста, зарегистрируйтесь.

Copyright Mark Solonin
Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на solonin.org
Отправить сообщение Марку Солонину